Ara
Filtreler
RSS

Blog

UZUN ABİYE ELBİSELER

ARADIĞINIZ UZUN ABİYE MODELLERİ ABİYE ELBİSEM’DE ..

Abiye elbiseler biz bayanların vazgeçilmez parçalarındandır. Özel günlerimiz de bize aradığımız şıklığı ve zarifliği sağlayan giysilerdir. Yeni sezon da uzun abiye modelleri oldukça çeşitlendirilmiştir. Çünkü kısa abiye elbise modellerine nazaran daha şık durmaktadır uzun abiye modelleri ve bayanlar bunu daha çok tercih ederler.

Uzun abiye elbiseler boyumuzu daha uzun ve bizi daha ince gösterecektir. Tabi ki vücut yapımıza uygun olan modeli seçtiğimiz zaman aradığımız güzelliği bulacağız. Birçok renk ve model çeşitliliğine sahip Abiye Elbisem sizlere aradığınız elbiseyi bulmakta yardımcı olacaktır.

 UZUN ABİYE ÇEŞİTLERİ

Uzun abiye çeşitleri; Yeni sezon uzun abiyeler, balık abiyeler, klasik uzun abiyeler ve tesettür abiyeler olmak üzere dört kategoride abiye elbisem olarak size seçenek sunmaktadır.

BALIK ABİYELER

Günümüzde balık uzun abiyeler bayanlar tarafından çok tercih edilen bir çeşittir. Abiye elbisenin yanı sıra gelinliklerde bile çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü belinizi saran yapısıyla ve balık bir kızı andırın uç kesimiyle sizi ince, uzun ve zarif gösterecektir.

TESETTÜR ABİYELER

Tesettürlü bayanlarımızı da düşünerek tasarladığımız uzun abiye modellerimiz mevcuttur. Her renk ve modeldeki abiyeleri inceleyerek kendinize uygun elbiseyi seçmek kalıyor size.

Abiye Elbisem olarak birçok abiye çeşidine sayfamızda yer vermekteyiz. Kendinize uygun olan abiye elbiseyi modellerimizi incelediğiniz de mutlaka bulacaksınız. Uygun fiyatlarla şıklığınıza destek olmak için her zaman yanınızdayız.

BÜYÜK BEDEN ABİYE

BÜYÜK BEDEN ABİYE

Düğünlerde, mezuniyet, sünnet gibi birçok özel günlerde tercih ettiğimiz gösterişli kıyafetlerdir. Neredeyse bütün bayanların hayatında sürekli özel davetiyeler oluyor. Çoğu zaman hep bir telaş bir heyecan sarar doğru seçimi yapmak için aslında o kadar da zor değil bedeninize yılın trend renkleri içinde kendinizin iyi hissettiğiniz kıyafeti aldığınızda aslında o abiye sizin tarzınızı ortaya koyar. Giyim sektöründe kadınları en güzel, asil, değerli ve şık gösteren abiyeler, doğru seçim yapmak sizi bulunduğunuz ortamda, en şık kadını yapar.

Büyük Beden Abiye Seçimi

Genellik büyük beden abiye modellerinde bayanlar siyahı daha çok tercih etmektedir. Halk arasında siyah kusurları daha kapatır veya daha zayıf gözükürüm gibi söylentiler çok olur. Bu yüzden büyük beden bayanlar, siyahı daha çok tercih etmektedir. Büyük beden abiye modellerinde sürekli siyah tercih edilmesi yanlıştır aslında, kaliteli kumaşın ve diğer renklerin kullanmanız sizi daha canlı gösterir. Büyük beden abiyelerde farklı renkleri tercih ettiğiniz zaman sizin kusurlarınızı ortaya koymaz aslında özgüveniniz her zaman yüksek olmalıdır ki giydiğiniz şık parçaları çok iyi taşımanıza yardımcı olur. Günümüzde büyük abiye her renkte ve modellerde neredeyse her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Fiyatları

Kendi vücudunuza uygun istediğiniz modellerde istediğiniz şekilde abiye bulabilirsiniz. Çoğu zaman kadınlar hep bir çekingen davranır fiyatlar çok yüksektir gibi birçok şey düşünebilirsiniz. Alacağınız büyük beden abiye modelini istediğiniz şekilde tasarlayıp kumaşı süslemesini istediğiniz gibi birçok detay ekleyip yaptırmak isterseniz biraz maliyeti fazla olup çoğu bayanların bütçesini aşabilir. Fakat direkte almak isterseniz uygun ya da pahalı yerlerde istediğiniz her modelde kısa yada uzun abiye modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

ABİYE MODELLERİ

GECENİN EN ŞIK KADINI OLMAYA HAZIR MISINIZ?!

Abiye elbiseler yıllardır kadınların vazgeçilmez parçalarındandır. Günlük şıklığın üstünde olmak istediğimiz zamanlarımız vardır. Düğünler, kınalar, mezuniyetler, davetler ve özel gecelerimiz de şık ve güzel olmak isteriz. Giysimiz bu durumlarda en önemlisidir. Seçeceğimiz doğru abiye elbiseyle gözleri direk üstünüze çekebilirsiniz.

Abiye Elbise Kategorileri

Her zaman en güzel abiye modelleri ile yanınızdayız. Sayfamızdaki abiye kategorileri: Balık abiye modelleri, yeni sezon abiye modelleri, kısa abiye modelleri, uzun abiye modelleri, mezuniyet elbiseleri, gece ve davet elbiseleri, tesettür abiye modelleri, straplez abiye modelleri ve büyük beden abiye modelleridir.

Uzun ve Kısa Abiye Modelleri

Vücut yapınız da abiye modelleri seçerken çok önemlidir. Kendi vücut yapınıza uygun abiye modellerini seçtiğiniz zaman o şıklığı yakalayabilirsiniz. Örneğin, boyunuz kısa ise kısa abiye modellerini tercih etmelisiniz. Böylece bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir. Uzun abiye modelleri daha dikkat çekici olur genelde ancak bu modelleri boyunuz uzun ise tercih etmelisiniz çünkü elbiseyi taşıyabilmeniz çok önemlidir.

Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyetimiz, bizim için çok önemlidir. Yıllarca verdiğimiz emeğin karşılığını alacağımız ilk gündür. Gururla keplerimizi atar ve diplomamızı alırız. Tabi ki bu hayatımızın en önemli günlerinden biri olan mezuniyetimiz de çok güzel olmak isteriz. Bu gününüze özel seçtiğimiz modelleri inceleyerek size en çok yakışanı seçebilir ve mezuniyetinizin en güzel kızı olabilirsiniz.

Abiye elbisem ile birçok modelin bulunduğu sayfamızda kendi vücut hatlarınıza uygun ve size en çok yakışacak modeli mutlaka bulacaksınız. Sizi beğeneceğiniz abiye modelleri ile buluşturmak her zaman ilk hedefimiz olacaktır.

MEZUNİYET ELBİSESİ

EN ŞIK MEZUN SİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?!

Ve o gün geldi çattı arkadaşlar. Yıllardır emek verdiniz ve şimdi artık emeklerinizin karşılığını alma zamanı artık mezun oluyorsunuz. Sizi yeni bir hayat bekliyor ama şu an düşünmeniz gerek çok daha önemli bir olay var. Mezuniyette ne diyeceğiniz, her genç kız mezuniyet törenindeki en güzel kişi olmak ister. Ve mezuniyet elbisesini seçerken biraz zorlanarak, kararsız kalır. Biz size mezuniyet elbisesi modelleri ile fikir verip işinizi kolaylaştıracağız hiç merak etmeyin.

MEZUNİYET ELBİSESİ MODELLERİ

Mezuniyet elbiselerinin her renk ve desende bulmak mümkündür. Sade veya abartılı elbiseler, zarif veya çok iddalı elbiseler aradığınız her şey sayfamızda yer alıyor. Biz mezuniyet elbise modelleri için iki kategoriye göz atalım. Kısa mezuniyet elbisesi ve uzun mezuniyet elbisesi olarak inceleyebiliriz.

KISA MEZUNİYET ELBİSESİ

Eğer çok uzun boylu değil iseniz kısa elbise modelleri içinden birini düşünebilirsiniz. Böylece bacak boyunuzu daha uzun göstererek boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Vücudunuza uygun elbiseyi seçmelisiniz. Kısa ve rengarenk elbise modellerimizi incelemelisiniz. Mutlaka beğendiğiniz parçayı bulacaksınız. Bize güvenin.

UZUN MEZUNİYET ELBİSESİ

Uzun elbise modelleri genellikle kısa modellere nazaran daha şık ve göz alıcı olur. Yırtmaçlı uzun elbise modelleri ve farklı yaka detaylarıyla süslenen uzun mezuniyet elbisesi modellerimizden de oldukça çeşit mevcuttur. Bunları da kesinlikle incelemelisiniz. Mezuniyetinizin en güzel kızı siz olacaksınız unutmayın.

Abiye Elbisem olarak her zaman en güzel elbise modelleri ile sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Kaliteli kumaşları, ilginç ve göz kamaştırıcı modellerimize uygun doğru renk tercihleriyle sizlere istekleriniz karşılamak adına destek olmaya her zaman devam edeceğiz.

LİSE MEZUNİYET ELBİSESİ

MEZUNİYETTE GÖZLER ÜZERİNİZDE OLSUN...

Yeni bir okul sezonunun bitmesi ve her okulda kutlamalar yapılmasıyla özellikle lise mezuniyet elbisesi konusunda çok fazla yorum yapılmakta ve öğrenciler hala elbise aramaya devam etmektedirler.

Yoğun ilgi gören ve kız öğrencilerin belki de yıllardır planlayıp hayalini kurdukları elbiseler, yoğun bir okul döneminin sonunda öğrencilere iyi gelecektir. Çünkü zaten lise öğrencilerinin çalışmakta olduğu bir sınav mevcut ve bu sınav stresinden bir an uzaklaşmak öğrencilere de ailelerine de çok iyi gelecektir.

Mezuniyet elbisenizi seçerken en önemli konu, mezuniyet için çok abartılı olmamasıdır. Tabiri caizse mezuniyet elbiseniz düğüne gider gibi olmamalıdır. Her zaman sadelikten yana bir şıklık tercih ederseniz bu şıklığı çanta ve ayakkabı ile tamamlayarak çok güze kombinler oluşturabilirsiniz.

lise mezuniyet

2018 lise mezuniyet elbisesi

2018 lise mezuniyet elbisesi kategorisinde bulunan elbiselerin çoğu her yaştan kadına hitap etmekte ve her zevke uygun modeller içermektedir. Her ne kadar yoğun bir dönemden geçilse de, elbise seçme konusunda acele edilmemeli ve üzerinize oturan elbiseleri tercih etmelisiniz.

Bunun en önemli nedenlerinden biri, üzerinize oturmayan elbisenin sizi olduğunuzdan kilolu gösterebilme ihtimalidir. Böyle bir durumu tabi ki hiçbir kadın istememektedir. Böyle durumları önlemek ve şık bir görünümün yanı sıra zarif de olmak istiyorsanız tavsiyelerimize uymanızda fayda var.

İnternette okuyacağınız blog yazılarından da yardım alabilir ve bu konuları annenizle de paylaşarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Elbisenize uyum sağlayacak ayakkabı, takı ve çeşitli aksesuarlar ile şıklığınızı ön plana çıkarabilir, aynı zamanda da tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Gece yapılacak mezuniyet kutlamaları için koyu renk elbiseler tercih ederken, gündüz yapılacak mezuniyet törenleri için yaz aylarının canlılığına değinerek açık ve canlı renk elbiseler tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet elbisesi konusunda yeterli bilgi sahibi değilseniz, küçük bir araştırmanın ardından alışverişe çıkabilir ve günün yıldızı siz olabilirsiniz.

Gece Elbiseleri

Vücut tipine uygun doğru abiye!!!

Gece elbiseleri seçerken bir numaralı kuralınız vücut hatlarınıza uygun olan bir elbise seçimi olmalıdır. Ne kadar şaşalı bir elbise de giyseniz vücudunuzla bütünleşmeyen bir elbise çuvaldan farksız olacaktır. Akşam gerçekleştiren bir davet, düğün, nişan veya herhangi bir organizasyona davetliyseniz ve hala ne giyeceğinizi bulamadıysanız yazımızı incelemeye devam edin.

Herkesin vücut hatları farklıdır, hal böyle olunca her elbise modeli belli vücut ölçülerindeki kişilere uymayacaktır. Vücut ölçüleri kendi içinde gruplanmıştır. Armut, elma, kum saati ve dikdörtgen olmak üzere 4 ayrı vücut şekli vardır.

Eğer armut vücuda sahipseniz en belirgin özelliğiniz ince bel ve geniş kalçalarınızdır. Gece elbise modeli seçerken de kalça kısmını ince gösteren modeller kullanmalısınız. Örneğin A tipi dediğimiz V yakalı beli saran belden aşağısı geniş yapılı olan elbiseler hayatını kurtaracaktır. Elma tipi hatlara sahip olan kişiler geniş göğüs ve bel düz bir kalçaya sahiptirler. Bu açıdan bel bölgesini ön plana çıkaran elbiseler yerine göğüs ve bacak dekolteli elbiseler tercih etmelisiniz.

Kum saati vücut tipine sahip kişiler her zaman şanslıdır. Geniş omuz ince bel ve omuzla orantılı kalçalar sayesinde neredeyse her türlü elbiseyi tercih edebilmektedirler. Ama bana sorarsanız balık abiye elbiseler her zaman daha gösterişli duracaktır.

Kıvrımsız düz inen vücut tipleri de dikdörtgen vücut olarak bilinmektedir. Eğer böyle bir vücut hattına sahipsen sırt dekolteli elbiseler tercih etmelisin.

gece elbiseleri

2018 Gece Elbiseleri

2018 gece elbisesi koleksiyonlarına göz attığımızda nude tonlar her sezon olduğu gibi yerini almaktadır. Pembenin alt tonları toprak ve krem renkler sade ve zarif gözükmek isteyenlerin tercihidir.

Yine ince askılı güpürlü ve dantelli abiyeler de 2018 koleksiyonlarında sıkça yer verilmiştir. Benim en favori modellerim arasında olan omuz kısmı püsküllü modeller bu yıl revize edilmiş ve karşımıza farklı tasarımlarla çıkmıştır. Keza birçok kişi düğün sonrası after için bu elbiseleri tercih etmektedir.

Her kadının neredeyse ortak sorunu olan kalın kol sorununa sahip seniz elbise seçerken truvakar kol elbise almaya özen gösterin bu tarz elbiseler ince tülden yapılarak güzel bir görünüm oluşturacaktır.

TESETTÜR ABİYE MODELLERİ

MODERN TESETTÜRE MERHABA DEYİN !

Son yıllarda tesettür modasının gelişmesi ile tesettür abiye modelleri kategorisinde bir hayli artış gözlemlenmiştir. Önceden pek talep olmayan ya da bulunamayan modeller, artık modern tesettür kıyafetleri adı altında kolaylıkla bulunabiliyor.

Stoklarımızda bulunan yüzlerce çeşit tesettür abiye modelleri ile kendinize en yakışacak olanı seçeceğinize eminiz.

Dantelli, tüllü, kuyruklu gibi modellerimiz mevcuttur ve bedeninize göre kıyafetler de stoklarımızda bulunmaktadır.

tesettür elbise

ZÜMRÜT TESETTÜR ABİYE

Renginin rahatlatıcılığı ve kesiminin yumuşaklığı ile zümrüt tesettür abiye, stoklarımızda en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Yaka ve bel detaylarında geleneksel işleme, elbiseye hareket ve farklı bir hava katmıştır. Son birkaç sezonun gözde renklerinden olan mürdüm ve zümrüt tonlarına bu sezon elbiselerinde de sık sık karşılaşacağız.

Yaz, yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlarken düğün ve mezuniyet sezonu da açılmaktadır. Her kadın katıldığı davetin en şıkı olmak ister. Önceden özel günler için kıyafet bulmakta zorluk çeken tesettürlü kadınlar, günümüzde artık kolaylıkla kendilerine uygun bir elbise bulabilmektedir.  

Ürünün bel kısmından başlayıp aşağıya doğru bollaşan tül, beldeki detaylarla birleşince abartısız bir şıklık oluşturmuştur. Yakasızdır ve isteğe göre boyunuzla orantılı olarak eteklerinden kesilebilir.

Boyu size çok uzun gelmez ise, sade bir topuklu ayakkabı ile kombine etmenizi öneririz çünkü belindeki detaylar yüzünden abartılı bir ayakkabı size hiç hoş olmayan bir görüntü katacaktır. Gizli fermuarı bulunmaktadır. İç astarı sizi rahatsız etmeyecek şekildedir. Alerji yapmaz.

Dantelli tesettür abiye, yenilenen dokusuyla bu sezonda da en çok tercih edilen modeller arasında. Sade ama bir o kadar şık duran bu model, aksesuar ve ayakkabı tercihleriyle zenginleştirilebilir, hareket kazandırabilir.

Vücudunuzu tanıyarak ve bilerek elbise almanız sizi olduğunuzdan daha zayıf ve şık da gösterebilecektir. Her bedene uygun bir elbise bulabileceğiniz yeni sezon tasarımlarımıza göz atabilir, modellerimizi inceleyebilirsiniz.

UZUN ABİYE

ZARAFETİN ÇİZGİSİNDE...

Bu sezon epey bir rövaşta olan mürdüm ve turuncu tonlarına sahip bir uzun abiye arasından size en çok yakışacak olanı ile tüm davetlerin en şık kadını olup, davetlilerin tamamını adeta büyüleyebilirsiniz. Kombininizi tamamlayacağınız saç ve aksesuar tercihleri de sizi etkileyecek en önemli etmenlerdendir.

Bilindiği üzere bu sezon natürellik oldukça ön planda. Çarpıcı renk tonlarıyla natürelliği aynı çizgi üzerinde taşımak zorlu bir kombin olarak görünüyor olsa da birkaç küçük tüyo ile tüm bunların üstesinden gelebilirsiniz.

 Bu sezon stilleri hakkında kısaca bahsetmemiz gerekirse renkli uçuş uçuş abiyelerde daha doğal ve hafif saç ve makyaj tercih etmeniz gerekirken bunun yanı sıra dantelli uzun abiye modelleri arasında dikkat çeken bol dekolteli ve balık kesime sahip elbise üzerine dağınık bir saç yerine çok daha sıkı toplanmış bir at kuyruğu veya dümdüz bir balerin topuzla buğulu göz makyajınızı ön planda tutabilirsiniz.

Tamamiyle bir bütün halinde tamamlamış olduğunuz kombininizi hoş ve zarif bir topuklu ayakkabıyla oldukça uyumlu bir görünüme de kavuşabilirsiniz.

 uzun abiye

Ekru İncili Uzun Abiye 

Bu sezon abiye modellerinden bahsetmişken ekru incili uzun abiye hakkında bilinç sahibi olmanız gerekmektedir. Yeni sezon tasarımlı bir abiye eski sezon bir abiyeye göre daha yüksek rakamlarda olabileceği gibi sezon kısmı da büyük bir önem arz etmektedir.

Abiyenizin üzerinde yer alan işçilik yoğun oldukça fiyat sizin için artış gösteriyor olsa da büyüleyici bir görünüme kavuşmak için elbette birtakım küçük miktarları gözden çıkarmak gerekmektedir. En özel anlarınızda hayallerinizi süsleyen abiye modeline ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Her bütçeye uygun bir abiyeyi bünyesinde barındıran abiyeelbisem.com ile alışverişin yeni hızlı ve kolay alışveriş sitesine merhaba deyin. Haydi durma sende alışverişe başla. Ürünü incelemek için linke tıklayabilirsiniz.

2018 ABİYE ELBİSE MODELLERİ

BU YIL DA GÖZLER ÜZERİNİZDE !

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sizinle olacak olan 2018 abiye elbise modelleri, renk renk ve çeşit çeşit seçenekler ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu.

Her sezon değişen ama hep bir döngü halinde ilerleyen elbise modası, bu yıl daha çok dantel ve küçük detaylara önem vermiş ve elbiselere hareket kazandırmıştır. Her yaştan kadının çoğunlukla hayran olduğu bir kıyafet türü olan abiye elbise, her yıl değişen moda akımları ile birlikte yüzlerce hatta binlerce şekle bürünüp, gönülleri fethetmeyi başarmıştır.

Yaz aylarının gelmesiyle düğün, nişan, tören ve bunlar gibi özel günlerin yaklaşması, kadınları elbise arayışına sokmuştur ve telaşa kapılmalarına neden olmuştur. 2018 abiye elbise modellerimiz ile bu telaşınızı en aza indirerek güzel bir tören geçirmenizi sağlayacağımıza eminiz.

Uzun, kısa, tüllü, tülsüz, kadife, saten, dantelli ya da boncuk detaylı abiye elbiselerden en az birini beğeneceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Etrafınızdaki insanlarda hayranlık uyandıracak ve sizi olduğunuz gibi davranmaya teşvik edecek kadar rahatlığa kavuşturacak olan modeller, çok zarif ve şık olmanızın yanı sıra vücut hatlarınızı ortaya çıkartarak güzel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

YENİ SEZON ABİYE ELBİSE MODELLERİ

Renk cümbüşü ve yeni sezon abiye elbise modelleri ile harikalar yaratan tasarımcılar, bu sezon da sanatçı ruhlarıyla yeni tasarımlar yaparak bizlere sunmuş ve olumlu yanıtlar almışlardır. Çok güzel çanta, takı ve kemerler ile kombine edilebilecek olan bu modeller, estetik ve kusursuz  olmalarıyla beraber cebinizin de dostudur.

Görselde gördüğünüz dekoltesiz abiye elbise modeli, şık olduğu kadar zarif ve eşsiz güzelliği ile tam bir prenses edası ile kendinizi kusursuz hissetmenizi sağlayabilir. Mavi renk olması ile sizi ve etrafınızdaki insanları sakinleştirmesi de mümkün.

YENİ SEZON ABİYE MODELLERİ

TARZINI YENİLEMENİN TAM ZAMANI!!

Yeni sezon abiyeler mevsimin değişmesiyle birlikte çoktan boy göstermeye başladı bile. Abiyeelbisem.com ile siz de en özel gecelerin en şık kombinini de üzerinizde taşımaya hazır olmalısınız. Güzelliğine zarafet katmanın en doğru adresi artık abiyeelbisem.com’da.

Yeni sezon abiye modelleri arasından kendinize en çok yakışacak olanı bulmak epey bir karmaşa haline gelebilir. Bu sezon abiyeleri arasında bol işlemeli dantel detaylar ön planda tutulmaktadır. Genç kızlara nazaran daha orta yaş kesime hitap eden dantel detayları orta kesimi de şıklık yarışına sokabiliyor. Uzun veya kısa farketmeksizin her kesimde kendini belli eden işleme detayları ile en özel davetlerin en şık kadınları arasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Özel gün ve davetlerin kendine güvenen kadınlarının tercihi olan abiye elbise modelleri birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla da sizi gecenin yıldızı yapmaya hazırlanıyor.

yeni sezon abiye modelleri

Yeni Sezon Abiye Fiyatları

Abartıyı ve gösterişi seven kadınların hiç şüphesiz en güçlü aksesuarı olan derin yırtmaç detaylı abiyeler de gözlerinizi büyülemeye devam ediyor. Kırmızı ve siyahın ortaya koyduğu o asi ve güçlü görünüm ile siz de en kusursuz anların en unutulmaz kombinine adınızı yazdırabileceksiniz. Bir araya geldiğinde sizi çok daha şık gösterecek ayakkabı ve aksesuar tercihleriniz iddianızı çok daha iyi bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Bu sezon abiye modelleri vitrinlerde kendini göstermeye başlarken yeni sezon abiye fiyatları da hanımlar arasında epey bir merak konusu olmaktadır. Mevsim değiştikçe tüm abiye modelleri yenilenirken eski sezon abiyeler de outlet kısmına bırakılmaktadır. Tahmin edilebileceği üzere outlet kısmı sezon geçtiği için çok daha uygun fiyatlarda olmaktadır. Bu durumun aksine yeni sezona ait tüm abiye modelleri de aynı oranda artış göstermektedir.

Siz de yeni sezon tasarımlı tüm abiye elbise modellerine ulaşmak için sitemizi çok daha yakından inceleyebilir, hayalinizdeki elbise modeline bizimle birlikte kavuşabilirsiniz.