Ara
RSS

Blog

Yorumlar (353) Abiye Siteleri ile Kolay Alışveriş

İşte tam bu noktada devreye siteler giriyor. Abiye denilince internet üzerinden çıkan olumlu ve ya olumsuz sonuçlar kadınlar tarafından oldukça önemlidir. Teknolojinin artması ile artık insanlar dışarı çıkıp mağaza mağaza giyim sektörüne dair bir şey aramak yerine arama motorları üzerinden çok rahat sonuçlara ulaşabilmektedir. Bilindiği üzere internet üzerinden normal hayata dair çok daha farklı bulunmaktadır. İşte bu nedenle insanları kendine çekebilmesi daha olası bir durumdur. Abiye siteleri 2020 bu konuda oldukça pratiktir.

 

Abiye siteleri 2020 şu zamanlarda kullanılan ve tercih edilen en bilindik siteler haline gelmiştir. Bunu nedeni ise kadınlar giyim sektörü konusunda oldukça hassastır bu nedenle yorum ve öneriler ile daha doğru kararlar vereceklerini düşünüp internet üzerinden görüşlere bakmaktadır. Abiye tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken konular oldukça fazladır. Öncellikle sitenin ne kadar güvenilir olduğunu bilmeniz gerekir. Aksi takdirde verdiğiniz sipariş oldukça geç gelir ve ya hiç gelmez bu da sizler için büyük hayal kırıklığına neden olur. Bir diğer unsur ise abiyelerin kalite açısıdır. Bu bir diğer önemli konunun baş unsudur. Aynı zamanda site içindeki yorum ve önerileri de oldukça önemlidir. Fiyat konusuna değinecek olursak ise sitelerin hızlı artışı nedeni ile istediğiniz model ve seçenekte fiyat bilgisine ulaşmak mümkün bir durumdur.

Yorumlar (0) Abiye Siteleri 2020

Abiye siteleri 2020 yılında teknolojinin hızlı artışı sonucu günümüzde her zevke ve tarza uygun şekilde çıkarılan sitelerden sadece biridir. Dışarıdan bulunmayan modelleri artık site içlerinde bulmak oldukça kolay bir hale gelmiştir. 

 

Özellikle kadınların vazgeçilmezi niteliğinde olan abiyeler artık arama motorları üzerinden de oldukça verimli sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Bildiğimiz üzere insanlar artık ihtiyaçlarını bir nevi arama motorları üzerinden belirleyip ön görüş almaktadır. Bu nedenle artık çoğu firma ve ya sektör satışlarını internet üzerinden sıklıkla beğeniye sunmaktadır. Piyasada oldukça sık gördüğümüz abiyelerin çoğu zaman ya istediğimiz gibi olmuyor ya da tam olarak net görüşler ile karşı karşıya kalamıyoruz bu neden ile yapılacak alışveriş öncesi ön bilgi için internet kullanımı oldukça faydalıdır.

Yorumlar (6) 2020 abiye modelleri

2020 abiye modelleri ile yeni sezon abiyeler son trendlerde alışılmışın dışında stillerde kullanılmaya başlanmıştır. Yıldan yıla, aydan aya hatta günden güne bile süreklilik halinde değişim içerisinde olan abiye modelleri, özellikle mezun olmak üzere olan genç kızların oldukça ilgisini çekerek ilgi odağı haline gelmiştir. Abiye seçerken d,kkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Bunlara yazımızın devamında değineceğiz.

Abiye seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

2020 abiye modelleri artık daha canlı renkler ile web sitelerinde yer alırken vitrinlerde de yerini almaya başlamıştır. Özellikle esmer kadınlar için mükemmel bir tercih olan beyaz ve beyazın tonları özellikle tercih edilmelidir. Ten rengi ile bütünleşen renkteki elbiselerden daha çok ten rengi ile zıt renk olan abiyeler güzelliğinize güzellik katacaktır. Kesimlere gelecek olur isek bu yıl daha çok yırtmaçlı kesimler tercih edilmektedir. Bunun için çeşitli moda evlerinden yardım alınabilir.

Özel bir gecede oldukça şık ve dikkat çekici olmak oldukça önemlidir. Bu nedenle doğru elbise seçmenin dışında elbiseyi iyi aksesuar ve tamamlayıcı parçalar ile tamamlamak oldukça önemlidir.

Vücuda göre elbise seçimi

Özellikle uzun elbiselerdeki derin yırtmaçlar, iki kat daha güzellik katmakta ve özgüven depolayan bir kesim modelidir. Genel olarak uzun abiye elbise modelleri ise daha çok uzun boylu kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Elbiselerin boyunun uzunluğu ideal ölçüde olduğunda boyları ile bir bütün haline gelip zarif ve güzel bir görüntüye sebep olmaktadır. Kısa boylu kızlar ise etek boyunu dizlerinin altında kullanmalı, böylece daha uzun bir boy görüntüsüne sahip olabilirler.

2020 abiye modelleri yeni sezon abiyelereskiye oranla artık daha çok kısa ve mini olarak kullanılmaya başlanmıştır. Genç kızların vücutlarını fark etmeleri ve vücut yapılarına göre elbise seçmeleri ile birlikte, kilo problemi olmayan ve proporsiyon olarak uzun bacaklı kızların daha çok tercihi haline gelmiştir. Her vücudun kendinde göre güzellikleri vardır. Önemli olan kusurlu olmak değil, kusurlarımızı bilip ona göre bir elbise seçmektir.

Bütün bunlar dikkate alındığında siz de gecenin en dikkat çekicisi olabilirsiniz.

Yorumlar (3) Abiye elbise modelleri

 

Abiye elbise modelleri kadınların özellikle de özel günlerde sık olarak tercih etmekte oldukları parçalardan biridir. Sık olarak tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri ise düğün,  kına nişan ve benzeri özel günlerin günlük hayatta sürekli bizler ile birlikte olması ve bu özel günlerde güzel görünmek için tercih etmiş olduğumuz kıyafetlerdir. özellikle bayanlar abiye elbise modellerini son dönemlerde oldukça fazla tercih etmektedirler Bunun nedeni ise son dönemlerde çıkan abiye elbise modellerinin oldukça şık ve güzel görülmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. her kadına göre bir abiye elbise modeli vardır büyük beden abiye elbise modelleri ve küçük beden abiye elbise modelleri olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır ve özellikle de son dönemlerde bu gruplar oldukça çeşitlenmiştir

Abiye elbise fiyatları

 Abiye elbise modelleri tercih etmiş olduğunuz firmanın kalitesini veya tercih etmiş olduğunuz elbisenin kumaşına göre değişmektedir son dönemde de çıkan kumaşlardan pahalı olanları da vardır uygun fiyatları olanları da vardır. Fakat Eğer sizin için olan bu özel günde Şık görünmek istiyorsanız daha kaliteli yerlerden alışveriş yapmanız sizin açınızdan çok daha rahat ve kullanışlı olacaktır. bunların yanı sıra abiye elbise modelleri çok eski zamanlardan beri kullanimda olan modeller arasındadır,ve kadınlar abiye elbise modellerini özel günlerinde sıklıkla tercih edebilmektedir. Mezuniyette,düğünde nişanda ve buna benzer Özel günlerde abiye elbise modelleri kadınlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Fakat yukarıda belirttiğimiz üzere abiye elbise modellerinde tercih yaparken kaliteli yerlerden tercih yapmanıza hizmet almanız oldukça önemli bir konudur.

Abiye elbise tercih ederken nelere dikkat edilmeli?

 Abiye elbise modellerini tercih ederken en önemli konu gerçekten bedeninize uygun ve sizleri daha güzel gösterebilecek abiye elbise modellerini tercih etmek olacaktır. Mesela bir abiye elbise modeli gördünüz çok beğendiğiniz fakat fiziğiniz de uygun değil Üzülmeyin abiye elbise modellerinde çeşit oldukça fazladır ve eminiz ki sizler de kendinize göre bir model bulabileceksinizdir. ve bu sayede özel günlerinizde çok daha şık ve çok daha güzel görünüyor olmuş olacaksınız. Sitemizde eminiz ki sizlerde kendinize uygun modeller bulacaksınız. Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayanız.

Yorumlar (7) Davetlerde nasıl daha şık oluruz?

Davetler oldukça sık gerçekleşen durumlardır ve böyle durumlarda aklımıza gelen ilk şey kıyafet seçimidir. Kıyafet seçmek özellikle kadınlar açısından bazı durumlarda oldukça zor gerçekleşmektedirç Çünkü kadın kıyafetleri ve elbiseleri genel olarak oldukça çeşitlidir. Herkese uygun olarak elbiseler yer almaktadır. Peki davetlerde nasıl şık oluruz?

Bunun birçok yolu vardır. İlk yolu vücudumuzu tanımaktır. Vücut proporsiyonunuzu iyi tanımak sizlere kıyafet seçiminde oldukça yardımcı olacaktır. Bu nedenle öncelikle ölçülerinizi bilmeniz gerekmektedir. Vücut ölçülerinize göre seçtiğiniz her elbise üzerinizde çok şık duracaktır. Bunun yanı sıra seçtiğiniz abiye elbise modelleri de tabi ki çok önemlidir. 

Kış sezonunda daha çok tercih edilen siyah gibi koyu renkler yazları daha az tercih edilmektedir. Bu renklerin yanı sıra mezuniyet gibi davetler de sıkça kullanılan sarı alt tonlu abiyeler ve şifon detayları da tercihler arasındadır. Özellikle ortaokul mezuniyetlerinde daha renkli tercihlerle karşılaşmaktayız. Yaş küçük olan kızlarımız mavi, pembe, sarı gibi göz kamaştıran renkler kullanmaktadır.

Abiye elbise modelleri arasında seçim yaparken teninize en uygun rengi seçmelisiniz. Bu daha doğru bir seçim olacaktır. Bunun dışında kullanacağınız çanta ve aksesuarlarında bir bütünlük oluşturması avantaj sağlayacak ve gecenin gözdesi olmanıza yardımcı olacaktır. Son bir tavsiyem de vücut hatlarınıza uygun bir elbise seçmenizden yana olacaktır. Fizik bedeninizin farkında olun kusursuz görünmenizi sağlayan elbiseler tercih ediniz.

DOĞRU TAMAMLAYICI PARÇA SEÇMEK

Elbisenin yanı sıra tamamlayıcı parçaların da oldukça büyük önemi vardır. Elbisenize uygun takı, ayakkabı, çanta gibi tamamlayıcı parçalar da oldukça önemli bir yere sahiptir. 

elbisenizde karar kıldıktan sonra tamamlayıcı parçalar seçerken hangi rengin hangi renk ile uyumlu olduğunu, hangi kesimin hangi tonları taşıyabileceğini bilmeniz gerekmektedir. Bunun için internetten veya profesyonel bir elden yardım alabilirsiniz.

Yorumlar (8) 2020 Abiye elbise modelleri

2020 abiye elbise modelleri öncelikle oldukça yenilikçi modellerden oluşmaktadır. Özellikle son dönemde ortaya çıkan yeni ve genç tasarımcıların moda anlayışları son zamanlarda yüksek derecede benimsenmiş gibi görünüyor. Durum böyle olunca yeni kesimler, yeni renkler, yeni modeller ve daha bir çok yenilik abiyelere yansımaya başlamıştır.

Özellikle gençmiş senelerde en çok tercih edilen renk siyah, en çok tercih edilen abiye elbise modelleri arasında da kısa modeller idi. Fakat bu döneme baktığımızda trendler içerisinde olan renk tam olarak toprak tonları. Toprak tonları ve uzun elbiselerin modelleri ve tarzları dolayısıyla 2020 yılının en çok tercih edilecek ve satılacak modelleri olacağı şimdiden kesinleşmiş durumdadır.

2020 YILI TRENDLERİ

Bu yıl yukarıda da bahsettiğimiz üzere en çok toprak tonları tercih edilecek. Bu nedenle yeni stoklar da şimdiden tamamlanmaya başlandı bile. 2020 abiye elbise modelleri arasında seçim yaparken çok fazla seçenek arasında kalacağınız için sizin de dikkat etmeniz gereken bazı özel püf noktalar olabilir. Yılın trendi hangi renk olur ise olsun öncelikle kesinlikle kendi ten renginize uygun bir renk seçmelisiniz. Sırf trend olduğu için seçtiğiniz renk bazı durumlarda teninize uygun olmayabilir ve özel gününüzü mahvedebilir. 2020 abiye elbise modelleri için internetten araştırma yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kesinlikle vücut proporsiyonunuza göre bir elbise seçmelisiniz. Bu abiye modelleri mevsime göre de değişkenlik gösterebilir. Kış sezonunda daha çok tercih edilen siyah gibi koyu renkler yazları daha az tercih edilmektedir. Bu renklerin yanı sıra mezuniyet gibi davetler de sıkça kullanılan sarı alt tonlu abiyeler ve şifon detayları da tercihler arasındadır. Özellikle ortaokul mezuniyetlerinde daha renkli tercihlerle karşılaşmaktayız. Yaş küçük olan kızlarımız mavi, pembe, sarı gibi göz kamaştıran renkler kullanmaktadır. 2020 abiye elbise modelleri trendleri arasında bir çok seçenek vardır.

DOĞRU ABİYE SEÇİMİ

Fizik bedeninizin farkında olun kusursuz görünmenizi sağlayan elbiseler tercih ediniz. Tüm bu hususlar karşısında dikkatli davrandığınızda tarzınızı tam anlamıyla yansıtabilirsiniz. Doğru elbise seçiminden sonra tamamlayıcı parçalar bazen çok işe yarasalar da bazı durumlarda sizi rüküş gösterebilir. Bu durumdan kurtulmak adına elbisenizde karar kıldıktan sonra tamamlayıcı parçalar seçerken hangi rengin hangi renk ile uyumlu olduğunu, hangi kesimin hangi tonları taşıyabileceğini bilmeniz gerekmektedir. Bunun için internetten veya profesyonel bir elden yardım alabilirsiniz.

 

Yorumlar (0) Yeni sezon abiye modelleri

Sezonun abiye modelleri özellikle kadınların oldukça hoşuna gitmiş durumda. Abiyelerin günümüzde ne kadar tercih edildiğini hepimiz bilmekteyiz . Geçmişten günümüze sıklıkla değişim içinde olan moda akımları, yeni tarzlar ve tasarımlar, kadınlarımızı alıştıkları stillerden uzaklaştırmayı başarıyor. Yeni sezon abiye modelleri arasında mini elbiseler, proporsiyonlarına güvenen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilirken,uzun elbise modelleri sade ve şık görünmek isteyen kadınlar için vazgeçilmez hale geldi.

Abiye seçerken nelere dikkat edilmeli?

Yeni sezon abiye modelleri arasında seçim yaparken kadınların dikkat ettikleri bir diğer husus;renk. Ten veya saç renklerine en uygun rengi seçme algısı, son dönemlerde yerini daha alışılmışın dışına yani zıt renklere bırakmış durumda. Hal böyle iken çeşit ve renk arasında seçim yapmak oldukça zor hale geliyor. Bu elbiseler  arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri de bacak uzunluğu, inceliği ve kalınlığıdır. Bacak uzunluğu ideal derecede olan kadınlar uzun elbiseler tercih edebilir. Fakat bacak boyunuz kısa ise ayak bileğinizin üzerinde biten elbiseler boyunuzu olduğundan daha kısa kilonuzu ise olduğundan daha fazla göstereceğinden, gecenin en göz alıcı kadını olma hayallerinizi suya düşürebilir. 


Yeni sezonun renkleri nelerdir?

 

Yeni sezonun trendleri arasında yer alan ekru, bej ve bebek mavisi renkleri, değişik modellerle bütünleştiğinde adeta moda dünyasında çığır açacak konuma gelmiş ve renkler arasında en iddialı renk olarak bilinen kırmızının bile yerini kaptırdığı bu renkler uzunca bir süre kadınların arasında vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.Yeni sezon abiye modellerigünümüz modasında, gerek renk gerek model bakımından saç, makyaj ve tamamlayıcı diğer parçalarla bütünleştiğinde kadınların kendilerinden emin ve özgüvenli olmaları, vücutlarına en uygun kombinleri yapmaları için gün geçtikçe daha da zenginleşiyor.

 

Yorumlar (6) UZUN ABİYE ELBİSELER

ARADIĞINIZ UZUN ABİYE MODELLERİ ABİYE ELBİSEM’DE ..

Abiye elbiseler biz bayanların vazgeçilmez parçalarındandır. Özel günlerimiz de bize aradığımız şıklığı ve zarifliği sağlayan giysilerdir. Yeni sezon da uzun abiye modelleri oldukça çeşitlendirilmiştir. Çünkü kısa abiye elbise modellerine nazaran daha şık durmaktadır uzun abiye modelleri ve bayanlar bunu daha çok tercih ederler.

Uzun abiye elbiseler boyumuzu daha uzun ve bizi daha ince gösterecektir. Tabi ki vücut yapımıza uygun olan modeli seçtiğimiz zaman aradığımız güzelliği bulacağız. Birçok renk ve model çeşitliliğine sahip Abiye Elbisem sizlere aradığınız elbiseyi bulmakta yardımcı olacaktır.

 UZUN ABİYE ÇEŞİTLERİ

Uzun abiye çeşitleri; Yeni sezon uzun abiyeler, balık abiyeler, klasik uzun abiyeler ve tesettür abiyeler olmak üzere dört kategoride abiye elbisem olarak size seçenek sunmaktadır.

BALIK ABİYELER

Günümüzde balık uzun abiyeler bayanlar tarafından çok tercih edilen bir çeşittir. Abiye elbisenin yanı sıra gelinliklerde bile çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü belinizi saran yapısıyla ve balık bir kızı andırın uç kesimiyle sizi ince, uzun ve zarif gösterecektir.

TESETTÜR ABİYELER

Tesettürlü bayanlarımızı da düşünerek tasarladığımız uzun abiye modellerimiz mevcuttur. Her renk ve modeldeki abiyeleri inceleyerek kendinize uygun elbiseyi seçmek kalıyor size.

Abiye Elbisem olarak birçok abiye çeşidine sayfamızda yer vermekteyiz. Kendinize uygun olan abiye elbiseyi modellerimizi incelediğiniz de mutlaka bulacaksınız. Uygun fiyatlarla şıklığınıza destek olmak için her zaman yanınızdayız.

Yorumlar (1) BÜYÜK BEDEN ABİYE

BÜYÜK BEDEN ABİYE

Düğünlerde, mezuniyet, sünnet gibi birçok özel günlerde tercih ettiğimiz gösterişli kıyafetlerdir. Neredeyse bütün bayanların hayatında sürekli özel davetiyeler oluyor. Çoğu zaman hep bir telaş bir heyecan sarar doğru seçimi yapmak için aslında o kadar da zor değil bedeninize yılın trend renkleri içinde kendinizin iyi hissettiğiniz kıyafeti aldığınızda aslında o abiye sizin tarzınızı ortaya koyar. Giyim sektöründe kadınları en güzel, asil, değerli ve şık gösteren abiyeler, doğru seçim yapmak sizi bulunduğunuz ortamda, en şık kadını yapar.

Büyük Beden Abiye Seçimi

Genellik büyük beden abiye modellerinde bayanlar siyahı daha çok tercih etmektedir. Halk arasında siyah kusurları daha kapatır veya daha zayıf gözükürüm gibi söylentiler çok olur. Bu yüzden büyük beden bayanlar, siyahı daha çok tercih etmektedir. Büyük beden abiye modellerinde sürekli siyah tercih edilmesi yanlıştır aslında, kaliteli kumaşın ve diğer renklerin kullanmanız sizi daha canlı gösterir. Büyük beden abiyelerde farklı renkleri tercih ettiğiniz zaman sizin kusurlarınızı ortaya koymaz aslında özgüveniniz her zaman yüksek olmalıdır ki giydiğiniz şık parçaları çok iyi taşımanıza yardımcı olur. Günümüzde büyük abiye her renkte ve modellerde neredeyse her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Fiyatları

Kendi vücudunuza uygun istediğiniz modellerde istediğiniz şekilde abiye bulabilirsiniz. Çoğu zaman kadınlar hep bir çekingen davranır fiyatlar çok yüksektir gibi birçok şey düşünebilirsiniz. Alacağınız büyük beden abiye modelini istediğiniz şekilde tasarlayıp kumaşı süslemesini istediğiniz gibi birçok detay ekleyip yaptırmak isterseniz biraz maliyeti fazla olup çoğu bayanların bütçesini aşabilir. Fakat direkte almak isterseniz uygun ya da pahalı yerlerde istediğiniz her modelde kısa yada uzun abiye modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yorumlar (0) ABİYE MODELLERİ

GECENİN EN ŞIK KADINI OLMAYA HAZIR MISINIZ?!

Abiye elbiseler yıllardır kadınların vazgeçilmez parçalarındandır. Günlük şıklığın üstünde olmak istediğimiz zamanlarımız vardır. Düğünler, kınalar, mezuniyetler, davetler ve özel gecelerimiz de şık ve güzel olmak isteriz. Giysimiz bu durumlarda en önemlisidir. Seçeceğimiz doğru abiye elbiseyle gözleri direk üstünüze çekebilirsiniz.

Abiye Elbise Kategorileri

Her zaman en güzel abiye modelleri ile yanınızdayız. Sayfamızdaki abiye kategorileri: Balık abiye modelleri, yeni sezon abiye modelleri, kısa abiye modelleri, uzun abiye modelleri, mezuniyet elbiseleri, gece ve davet elbiseleri, tesettür abiye modelleri, straplez abiye modelleri ve büyük beden abiye modelleridir.

Uzun ve Kısa Abiye Modelleri

Vücut yapınız da abiye modelleri seçerken çok önemlidir. Kendi vücut yapınıza uygun abiye modellerini seçtiğiniz zaman o şıklığı yakalayabilirsiniz. Örneğin, boyunuz kısa ise kısa abiye modellerini tercih etmelisiniz. Böylece bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir. Uzun abiye modelleri daha dikkat çekici olur genelde ancak bu modelleri boyunuz uzun ise tercih etmelisiniz çünkü elbiseyi taşıyabilmeniz çok önemlidir.

Mezuniyet Elbiseleri

Mezuniyetimiz, bizim için çok önemlidir. Yıllarca verdiğimiz emeğin karşılığını alacağımız ilk gündür. Gururla keplerimizi atar ve diplomamızı alırız. Tabi ki bu hayatımızın en önemli günlerinden biri olan mezuniyetimiz de çok güzel olmak isteriz. Bu gününüze özel seçtiğimiz modelleri inceleyerek size en çok yakışanı seçebilir ve mezuniyetinizin en güzel kızı olabilirsiniz.

Abiye elbisem ile birçok modelin bulunduğu sayfamızda kendi vücut hatlarınıza uygun ve size en çok yakışacak modeli mutlaka bulacaksınız. Sizi beğeneceğiniz abiye modelleri ile buluşturmak her zaman ilk hedefimiz olacaktır.