Ara
Filtreler

Yeni sezon abiye modelleri

Sezonun abiye modelleri özellikle kadınların oldukça hoşuna gitmiş durumda. Abiyelerin günümüzde ne kadar tercih edildiğini hepimiz bilmekteyiz . Geçmişten günümüze sıklıkla değişim içinde olan moda akımları, yeni tarzlar ve tasarımlar, kadınlarımızı alıştıkları stillerden uzaklaştırmayı başarıyor. Yeni sezon abiye modelleri arasında mini elbiseler, proporsiyonlarına güvenen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilirken,uzun elbise modelleri sade ve şık görünmek isteyen kadınlar için vazgeçilmez hale geldi.

Abiye seçerken nelere dikkat edilmeli?

Yeni sezon abiye modelleri arasında seçim yaparken kadınların dikkat ettikleri bir diğer husus;renk. Ten veya saç renklerine en uygun rengi seçme algısı, son dönemlerde yerini daha alışılmışın dışına yani zıt renklere bırakmış durumda. Hal böyle iken çeşit ve renk arasında seçim yapmak oldukça zor hale geliyor. Bu elbiseler  arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri de bacak uzunluğu, inceliği ve kalınlığıdır. Bacak uzunluğu ideal derecede olan kadınlar uzun elbiseler tercih edebilir. Fakat bacak boyunuz kısa ise ayak bileğinizin üzerinde biten elbiseler boyunuzu olduğundan daha kısa kilonuzu ise olduğundan daha fazla göstereceğinden, gecenin en göz alıcı kadını olma hayallerinizi suya düşürebilir. 


Yeni sezonun renkleri nelerdir?

 

Yeni sezonun trendleri arasında yer alan ekru, bej ve bebek mavisi renkleri, değişik modellerle bütünleştiğinde adeta moda dünyasında çığır açacak konuma gelmiş ve renkler arasında en iddialı renk olarak bilinen kırmızının bile yerini kaptırdığı bu renkler uzunca bir süre kadınların arasında vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor.Yeni sezon abiye modellerigünümüz modasında, gerek renk gerek model bakımından saç, makyaj ve tamamlayıcı diğer parçalarla bütünleştiğinde kadınların kendilerinden emin ve özgüvenli olmaları, vücutlarına en uygun kombinleri yapmaları için gün geçtikçe daha da zenginleşiyor.

 

Yorum yazınız